najlepsi z klasy 3i

Dziś – w sposób uroczysty – zorganizowane zostało zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych.

Większość tegorocznych Maturzystów współtworzyła historię, klimat i oblicze I LO przez ostatnie 6 lat (gimnazjum + liceum), stąd nasz sentyment do tego rocznika jest autentycznie podwójny!

Dziękujemy! Gratulujemy wspaniałych wyników! Trzymamy kciuki za udane matury!

W tym roku w szczególny sposób wyróżniono:- Aleksa Tyburcy – jako Absolwenta z Najlepszymi Wynikami,- Michała Graczyka – jako Absolwenta z Pasją,- Jakuba Turczaka – jako Absolwenta Zaangażowanego Społecznie.

Pani Dyrektor Marzena Bielecka skierowała do Absolwentów wiele słów podziękowań i gratulacji, nie obyło się również bez życzeń i wspomnień:

“Musicie być świadomi, że każdy z Was na trwałe zapisał się w historii tej szkoły, a i ona – wierzę w to głęboko – w historii Waszego życia.

Ufam, że będziecie dobrze wspominać swoich nauczycieli
i pozostałych pracowników szkoły. My ze swojej strony dziękujemy Wam, że obdarzyliście nas zaufaniem i szacunkiem. Pamiętajcie, że zawsze będziecie tu mile widziani – odwiedzajcie nas, bądźcie przyjaciółmi
tej szkoły, nawet po jej ukończeniu.

Dzisiaj rozpoczynacie nową, jeszcze nieodkrytą, ścieżkę Waszego życia. Wierzę, że otrzymaliście solidne podstawy wiedzy i umiejętności, które przekazali Wam Wasi nauczyciele. Jestem przekonana, że zaowocują one na egzaminach, a w dalszym dorosłym życiu, pomogą zrealizować Wam najśmielsze plany i marzenia.

Drodzy Absolwenci! – przed Wami egzaminy maturalne.
Jedne z najważniejszych w życiu, gdyż otwierają drzwi do Waszej przyszłości a także rozwoju pasji i zainteresowań. Życzę Wam zwycięstwa
w zmaganiach ze stresem i odrobiny szczęścia, które na pewno się przyda. Będziemy trzymać za Was kciuki. Życzę Wam także, aby każde napisane słowo, każdy poprawnie odtworzony wzór, każda właściwie zaznaczona odpowiedź, przybliżyły Was do otrzymania świadectwa maturalnego
z wysokim wynikiem i przyniosły poczucie satysfakcji, że wysiłek się opłacił.

Żegnając Was, w imieniu Grona Pedagogicznego, wszystkich pracowników Szkoły i swoim własnym życzę, aby doświadczenia zdobyte w czasie nauki w naszej Szkole dodały Wam odwagi, wiary w siebie
i pomogły dotrzeć do wyznaczonego celu.”

Pani Dyrektor wyraziła także swoją wdzięczność za współpracę i trud Rodziców, Nauczycieli oraz pozostałych Pracowników I LO.

Teraz wszyscy – solidarnie! – trzymajmy kciuki za piękne wyniki matur:).